"Türkiye'nin Kadın Girişimci Yarışması" hakkında merak ettiğiniz soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için "BİZE ULAŞIN" sekmesinden bize ulaşabilirsiniz.

Yarışmaya hangi kanallardan başvurabilirim?
Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışmasına web sitemiz dışında size en yakın Garanti BBVA Şubesine giderek başvuruda bulabilirsiniz. Size en yakın Garanti BBVA Şubesini öğrenmek için lütfen tıklayınız.
Yarışmaya ne zamana kadar başvuruda bulunabilirim?
Yarışmaya 30 Eylül 2018 tarihine kadar başvuruda bulunabilirsiniz.
Yarışma önceki senelerde başvurmuştum. Tekrar başvurabilir miyim?
Önceki senelerde yarışmamıza başvuran adaylar, bu seneki yarışmaya tekrar başvurabilirler.
Yarışmada yer alan kategorilere ayrı ayrı başvurabilir miyiz?
Yarışmada yer alan Türkiye’nin Kadın Girişimcisi, Türkiye’nin Gelecek Vaat Eden Kadın Girişimcisi, Türkiye’nin Yöresinde Fark Yaratan Kadın Girişimcisi ve Türkiye’nin Kadın Sosyal Girişimcisi kategorilerinin herhangi birine özel başvuru yapılamamaktadır. Başvurunuz juri tarafından yapılacak değerlendirmeler sonucunda uygun kategoride değerlendirilecektir.
Başvuru formunda yazılan soruların cevaplarını word dosyasında bilgisayarıma kaydetmiştim. Bunu nasıl iletebilirim?
İnternette yer alan başvuru formunda dosyalarınızı kaydedebileceğiniz yükleme alanı bulunmaktadır. Başvuru formunda belirtilen zorunlu alanları doldurduktan sonra yükleme alanında dosyalarınızı yükleyebilirsiniz. Kaydet tuşuna bastıktan sonra başvurunuz sisteme kaydedilecektir.
Başvuruma eklemek istediğim ek belge ve resimler mevcut. Bu dökümanları nasıl iletebilirim?
Başvurunuza ek olarak iletmek istediğiniz dosyaları, internet üzerinden başvuru formunu doldurduğunuzda yükleme tuşuna basarak sisteme yükleyebilirsiniz. Dökümanlarınız bilgisayar ortamında bulunmuyorsa, scanner aracılığı ile bilgisayara aktarabilir, bu şekilde internetteki başvuru formuna yükleyebilir veya başvuru formunuzu basılı olarak doldurarak dökümanlarınız ile birlikte en yakın Garanti BBVA Şubesine bırakabilirsiniz.
Başvuru formunda özel belirttiğim bilgiler mevcut. Bu bilgiler kimlerle paylaşılacaktır?
Hem basılı hemde internet başvuru formunun altında da belirtildiği gibi ileteceğiniz bilgiler sadece Garanti BBVA , Ekonomist Dergisi ve Türkiye Kadın Girişimciler Derneği ile paylaşılacaktır. Bu kurumlar dışında sizin izniniz dışında herhangi bir kurum veya kuruluş ile paylaşılmayacaktır.
Başvuru formunda size ileteceğim dökümanlardan elimde bir adet bulunuyor. Bu dökümanları geri alma ihtimalim olur mu?
Başvuru formlarının hepsi tüm içerikleri ile klase edilerek saklandığı için bilgilerin başvurunun bir parçası olması nedeni ile size geri iade edilemez. Bu tip özel dökümanlarınızı bilgisayar ortamına alarak , internet üzerindeki başvuru formunda bulunan yükleme alanından yükleyerek paylaşmanızı tavsiye ederiz.
Yarışmaya geçen sene de başvurmuştum. Geçen sene size ilettiğim başvuru formuna ulaşabilir miyim?
Yarışmanın önceki senelerinde iletilen başvuru formları tekrar paylaşılmamaktadır. Başvuru formunu yeniden doldurmanız gerekmektedir.
Yarışma’nın sonuçlarını ne zaman öğrenebilirim?
Yarışmanın sonuçları 28 Kasım’da gerçekleşecek ödül töreninden sonra açıklanacaktır.
Yarışma ile ilgili olarak sormak istediğim sorular var. Size nasıl ulaşabilirim?
Tüm soru ve yorumlarınızı bize ulaşın bölümü aracılığı ile iletebilirsiniz.
Yarışma başvuru formunu internet üzerinden doldurmak ile basılı olarak şubeye teslim etmek arasında herhangi bir fark var mı? Değerlendirme sürecinde herhangi bir fark sağlıyor mu?
Başvuru formunu internetten doldurmak ile basılı olarak Garanti BBVA Şube’sine teslim etmek arasında herhangi bir fark bulunmamaktadır. Her ikiside aynı şekilde değerlendirilecektir.
Başvuru formunu başvuru süresinin başında doldurmak ile başvuru süresinin sonuna doğru doldurmak arasında herhangi bir değerlendirme farkı oluşur mu?
Başvurular , başvuru süresi tamamlandıktan sonra değerlendirilmeye başlanacaktır. Bu nedenle başvuru formlarının doldurulma zamanı , başvuru değerlendirilmesi açısından bir önem teşkil etmemektedir.
Başvuru formunda istenen bilgilerin hepsini doldurmak istemiyorum. Ne yapmam gerekir?
Başvuru formunda zorunlu alanlarda belirtilen bilgiler, size daha iyi tanıyabilmek ve size daha kolay ulaşabilmek amacı ile talep edilen bilgilerdir. Bu alanların doldurulması başvurunun sağlıklı değerlendirilmesi açısından zorunludur.
Başvuru sırasında oluşturduğum şifremi hatırlamıyorum. Ne yapmam gerekir?
Güncelle adımında yer alan şifremi unuttum bölümünden yeni şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.